EDUKACJA DOMOWA

Edukacja domowa jest dziś coraz powszechniejsza.

Zgodnie z doniesieniami Systemu Informacji Oświatowej na początku 2022 roku, liczba dzieci uczących się w edukacji domowej przekroczyła aż 22 000, czyli około 0,5% populacji dzieci w wieku szkolnym.

edukacja domowaŹródło: https://pomelody.com/blog/edukacja-domowa-w-polsce-pomelody

 

Świadomi rodzice coraz częściej stawiają na edukowanie swoich dzieci we własnym zakresie mając dzięki temu swobodę w doborze metod, materiałów, czy treści edukacyjnych. Działanie takie daje jednak bardzo dobre rezultaty pod warunkiem odpowiedniego doboru powyższych elementów.

W Polsce nie ma obecnie dużego wyboru materiałów edukacyjnych w formie gier, dostosowanych do konkretnych zagadnień przedmiotowych z zakresu nauczania przedmiotów ścisłych. Zarówno dzisiejsza szkoła jak i edukacja domowa potrzebują coraz to bardziej nowoczesnych i kreatywnych pomocy naukowych.

 

Mama i córka uczące się przy stole

Właśnie dlatego stworzyliśmy je dla Ciebie!

Wszystkie nasze gry mogą być wykorzystane na zajęciach edukacji domowej. W zakładce scenariusze lekcji dostępne są gotowe konspekty i propozycje prowadzenia zajęć z wykorzystaniem naszych produktów oraz opis spełniania punktów podstawy programowej.

Zapraszamy do naszego SKLEPU oraz do kontaktu!