PLACÓWKI EDUKACYJNE

W najbliższych latach czekają nas wielkie zmiany w procesie edukacji i kształcenia dzieci i młodzieży. budynek szkoły

Obecnie nauczyciele oraz szerzej – instytucje edukacyjne powinny iść z duchem czasu poprzez wprowadzanie nowoczesnych metod nauczania. Jedną z takich metod jest nauczanie z wykorzystaniem gier edukacyjnych. Jak informują ostatnie badania prowadzone w tym obszarze, odpowiednio przygotowane i opracowane gry są idealnym narzędziem edukacyjnym.

Po rozwiązania takie sięgają coraz większe grupy ambitnych nauczycieli i pedagogów, którzy chcą rozwijać Polską edukację poprzez aktywne działanie. Nasze gry pozwalają na wprowadzanie urozmaicenia zajęć w ciekawej formie, za pomocą której odbywa się edukacja.

Science Boards to innowacyjne rozwiązanie edukacyjnych gier planszowych, które stanowią zupełnie nowe narzędzie nauczania.

W naszej ofercie znajdą Państwo gry dedykowane dla szkół, przedszkoli, czy świetlic. Science Boards zapewnią uczniom rozwój kreatywności, strategicznego myślenia i wyobraźni, rozwój umiejętności współpracy w grupie, naukę przez zabawę i źródło radości ze zdobywania wiedzy! Proponujemy gry uniwersalne, które można dostosować nawet do własnych metod nauczania.

Pragniemy odmienić oblicze edukacji! Mamy nadzieję, że dzięki nam instytucje edukacyjne doznają powiewu edukacyjnej świeżości! Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty!

Co zyskujesz?

 

  • gotowe materiały do wykorzystania na lekcjach
  • materiały oparte na metodzie GBL (game-based learning) oraz metodyce zapamiętywania Dale
  • gotowe scenariusze lekcji spełniające wymogi podstawy programowej
  • opis punktów zaliczających podstawę programową
  • możliwość wzięcia udziału w lekcjach pokazowych
  • indywidualne konsultacje oraz współpraca z nauczycielami i pedagogami
  • specjalne rabaty oraz oferty promocyjne

Dołącz do naszej społeczności i korzystaj z naszych materiałów edukacyjnych!

Wystarczy zarejestrować się i zapisać do naszego newslettera!