• Wydarzenia

Chemiczny Detektyw, czyli Zabawka Roku 2022!

Udało się! Wygraliśmy!!! 14 listopada 2022 roku otrzymaliśmy oficjalną informację,…

Udało się! 🔥🔥🔥 Wygraliśmy!!!

14 listopada 2022 roku otrzymaliśmy oficjalną informację, że nasza gra CHEMICZNY DETEKTYW została nagrodzona tytułem Zabawki Roku 2022 w kategorii gry edukacyjne!!!! 🏆🥳🎉🎊 Skaczemy do sufitu!!!

chemiczny detektyw zabawka roku 2022
gra Chemiczny Detektyw

Bardzo serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie i docenienie naszej gry!!! 🥰

Konkurs Zabawka Roku 2022

Konkurs #ZabawkaRoku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce, a jego celem jest promowanie bezpiecznej, mądrej i wartościowej zabawy oraz edukacji.

Zabawka Roku 2022 to znak, który symbolizuje jakość wykonania, wyjątkowy pomysł, który stoi za zabawką i jej pozytywny wpływ na rozwój dziecka.” Już od 2013 roku Organizatorzy wydarzenia zapraszają do udziału w konkursie najróżniejsze zabawki i gry. Znajdziemy wśród nich takie, które uczą poprzez zabawę, wspierają rozwój oraz pozwalają dzieciom odkrywać świat w przystępny sposób. Dorosłym zaś dają szansę zrozumieć swoich podopiecznych i kreatywnie spędzać z nimi czas. Motto konkursu to WSPÓLNA ZABAWA! Jurorzy testują produkty ze swoimi dziećmi obserwując przy tym, jak bawią się maluchy. Mają także okazję do bezpośredniej rozmowy z twórcami gier i zabawek.

Kryteria oceny produktów skupiają się na przede wszystkim na bezpieczeństwie i jakości wykonania. Ważne są także funkcjonalność, ciekawy pomysł, a także wpływ produktu na rozwój dziecka.

XVI Edycja Konkursu była bardzo emocjonująca, ponieważ Jurorzy długo debatowali, zastanawiając się, które zabawki i gry zasłużyły na nagrodę, a które na wyróżnienie. Oczywiście swój głos mieli także najmłodsi, ponieważ przyznano także Nagrody Dzieci.

Wyniki konkursu znajdziecie tutaj: https://www.zabawkaroku.pl/edycje/2022/#nagrodzone

Jest nam niezmiernie miło, że biorąc udział w tym wspaniałym konkursie po raz pierwszy zdobyliśmy nagrodę! Dodało nam to pewności i przekonania, że działalność naszego wydawnictwa ma ogromne znaczenie w edukacji dzieci i młodzieży. Wierzymy w to, że nauki ścisłe da się oswoić i mogą stać się dla najmłodszych bardzo ciekawe, a przy tym i zabawne.