• Targi

One More Game – Wrocław Games Week 2022

Premiera Wrocław Games Week obyła się w dniach 24-25 września…

Premiera Wrocław Games Week obyła się w dniach 24-25 września 2022 we wrocławskiej Hali Stulecia. W słowie premiera zawiera się dokładnie informacja, iż wydarzenie to zostało zorganizowane po raz pierwszy!!! Za kulisami tego pomysłu stoi agencja eventowa Loud Production, a cel to stworzenie największego planszówkowego wydarzenia na Dolnym Śląsku oraz cyklicznego spotkania miłośników gier.

One More Game to nie lada gratka dla miłośników gier planszowych, komputerowych, karcianych, bitewnych, oraz tematycznych akcesoriów i gadżetów. Weekend gier to poprzedziły liczne turnieje, warsztaty i „gamingowe” spotkania we wrocławskich miejscówkach. Oczywiście nie zabrakło tam również nas! ;-))

Wrocławski tydzień gier to niezwykła okazja do poznania osób planszówkowego świata, inspiracji nowymi pomysłami, a także możliwość wzięci udziału w wielu rozgrywkach, turniejach, prelekcjach i premierach!

Nasz Chemiczny Detektyw cieszył się po raz kolejny ogromnym zainteresowaniem! Bardzo się z tego cieszymy. Jak widać na załączonych zdjęciach nasze stanowisko cały czas było pełne emocji:) ale….. pomimo tego jak widać Szefowa – także fanka gier – znalazła coś dla siebie ;p