• Targi

Targi HOBBY 2022

Targi HOBBY 2022 – Poznań dobiegły końca!!! Było niesamowicie!!! Przez…

Targi HOBBY 2022 – Poznań dobiegły końca!!! Było niesamowicie!!! Przez całe dwa dni mogliście zapoznać się z naszym Wydawnictwem!

Nasz Chemiczny Detektyw🧪 kolejny raz skradł serca graczy! 🎲 fizyczna i chemiczna kostka Rubika także cieszyły się zainteresowaniem! Wasze słowa uznania i pozytywny odbiór gry bardzo nas ucieszyły! Jesteśmy pewne, że nasza kolejna gra „Cykle Rozwojowe” także przypadnie Wam do gustu!

Dziękujemy Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych Kości za współpracę i pomoc przy organizacji naszego pierwszego stoiska na Targach Hobby! Z pewnością zobaczymy się na kolejnych Targach, a całkiem możliwe, że także na innych eventach!:)

Dziękujemy Międzynarodowe Targi Poznańskie i Organizatorom Targi Hobby !!!

Była to już 19. edycja tego wydarzenia ! Jak co roku Targi HOBBY przyciągnęły i zachwyciły uczestników ciekawymi atrakcjami – pokazami, turniejami i wystawami.

Misją Targów HOBBY jest edukacja, poprzez prezentację różnych pasji w atrakcyjny sposób, ale również zachęcenie do aktywności i spędzania czasu wolnego w trybie offline – bez urządzeń mobilnych jak smartfon, konsola czy ekran komputera. Przekrój tematyczny wydarzenia jest nieograniczony i stale się poszerza. Na ekspozycji znajdowały się strefy tematyczne poświęcone poszczególnym pasjom (np. Strefa Modelarstwa, Strefa z klocków LEGO, Strefa Samochodów Zdalnie Sterowanych) i wiele innych atrakcji. A co najlepsze – każda strefa oferowała szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.