• Targi

Targi Kids’ Time 2023

22.02-24.02.2023 odbyły się XIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla…

22.02-24.02.2023 odbyły się XIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka!

Jest to wydarzenie, które od ponad dekady cieszy się zainteresowaniem wśród producentów wszelkiego rodzaju artykułów dla dzieci. Podczas targów, można spotkać wielu nowych wystawców, poznać najnowsze trendy i produkty branży dziecięcej. Jest to także największe w Polsce wydarzenie tego typu. To wszystko sprawia, że KIDS’ TIME jest uznanym i nieodzownym punktem na mapie eventów branży dziecięcej. Na targach możecie poznać producentów i dystrybutorów najważniejszych międzynarodowych marek zabawek, gier, odzieży, mebli, tekstyliów oraz akcesoriów dla matki i dziecka.

Zabawka Roku Nagroda Rodziców

Podczas pierwszego dnia Kids’ Time odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród przyznanych w XVI Edycji Konkursu „Zabawka Roku/Nagroda Rodziców”. Punktualnie o godzinie 10:00 na scenie głównej w hali E, portal Zabawkowicz.pl ogłosił zwycięzców, do których trafiły DYPLOMY Zabawki Roku i Nagroda Rodziców. Wśród tego znamienitego grona znalazłyśmy się również my!:)

Kids’ Time 2023 STAR!

Podczas wydarzenia odbył się także prestiżowy konkurs Kids’ Time Star. Laureaci nagrody otrzymali wspaniałe statuetki „Gwiazda Kids’ Time”. Od dekady zdobywają ją producenci najcudowniejszych artykułów dla dzieci.

W tym roku w konkursie wyłoniono aż 15 zwycięzców! W kategorii, w której wzięły udział nasze dwie wspaniałe gry: Chemiczny Detektyw oraz Cykle Życia wygrała gra NIEPARKI firmy JAWA. Serdecznie gratulujemy!

Nasza gra Chemiczny Detektyw otrzymała w tym roku NOMINACJĘ z czego ogromnie się cieszymy, ponieważ w konkursie udział brało ponad 100 produktów!!!!

Gry Science Boards na arenie międzynarodowej!

Podczas targów miałyśmy okazję zaprezentować nasze gry szerokiemu gronu odbiorców z całego Świata. Szczególnie cenne było nasze spotkanie z Dziennikarzami branży dziecięcej z Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanie, czy USA w tym z Panią Reyne Rice! Podczas jej wystąpienia na temat najnowszych światowych 🌎 trendów na rynku zabawek nasze gry #ChemicznyDetektyw oraz #CykleŻycia pojawiły się na „srebrnym ekranie”!!!!

To niesamowite, że nasze gry zostały dostrzeżone na międzynarodowej arenie i to przez taki autorytet!!!

Pani Rice z Nowego Yorku to światowej sławy dziennikarka, trendsetterka, ekspert od zabawek, łowca globalnych trendów i dyrektor generalny/założyciel ToyTrends. Publikuje w ponad 60 krajach oraz jest współprzewodniczącą stowarzyszenia Int’l Toy Trade Magazine Association. Podróżuje po całym świecie, skupiając się na nowych trendach w zabawkach i pojawiających się technologiach dla dzieci. Uczestniczy w ponad 24 targach rocznie i jest głównym mówcą na ponad 20 światowych imprezach.

Jesteśmy zaszczycone! 🤩

Debiutanci Kids’ Time na scenę!

Bardzo ważnym wydarzeniem podczas targów była dla nas prezentacja naszej firmy w strefie debiutów. To czas, w którym firmy wystawiające się po raz pierwszy mają okazję opowiedzieć o sobie i zaprezentować swoje wartości i produkty. W tym roku wśród 9 debiutantów znalazło się Wydawnictwo Science Boards!:)