• Wydarzenia

Wydawnictwo MOCne w biznesie!

UDAŁO SIĘ!!! Santander Bank Polska i Polska Fundacja Przedsiębiorczości przyznali…

🏆🎖🎉 UDAŁO SIĘ!!!🎉🎖🏆 Santander Bank Polska i Polska Fundacja Przedsiębiorczości przyznali nagrody w konkursach na granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu. 15 grudnia 2022 roku odbyła się gala kończąca program „MOCne w Biznesie”. Podczas tego wspaniałego wydarzenia wręczono dziesięć grantów oraz trzy nagrody specjalne.


Wśród Laureatek konkursu znalazła się Michalina Wilkowska – założycielka Wydawnictwa Science Boards!

Docenienie projektu biznesplanu dla Wydawnictwa Science Boards jest dla nas bardzo dużym osiągnięciem i wyróżnieniem. Sam udział w projekcie i spotkaniach był niesamowitą i inspirującą przygodą. Podczas warsztatów uczestniczki dostały wiele wskazówek oraz narzędzi wspierających prowadzenie firmy. Miały też możliwość przeprowadzenia wielu ciekawych rozmów i inspirujących konsultacji.

O wynikach konkursu „MOCne w Biznesie” oraz przebiegu gali poinformował portal Forum Odpowiedzialnego Biznesu (link do artykułu).

Nasza Laureatka udzieliła ciekawych wywiadów m.in. dla FORBES Woman (link do artykułu):

Ostatnio brałam udział w kursach finansowanych przez Santander o nazwie MBA Essentials, organizowanych wspólnie z London School of Economics. To był taki wstęp do Executive MBA i dał mi zupełnie inne podejście do finansów, do tego, jak zarządzać firmą. Dlatego teraz, wykorzystując pieniądze z grantu przeznaczone na rozwój, chcę się zapisać na pełen kurs MBA, który pomoże mi w prowadzeniu firmy – powiedziała Michalina Wilkowska.

Możliwość pokazania projektu szerszemu gronu odbiorców upewniło nas, że cel istnienia naszego Wydawnictwa jest ważny i należy do niego dążyć rozwijając działalność formy.

Bardzo dziękujemy organizatorom za inspirujące wykłady i dobranie wspaniałych kobiet m.in. Anny Orskiej Orska – biżuteria , Dominiki Bettman – Dyrektor Generalna polskiego Microsoft, Marty Lech-Maciejewskiej SpadioraSuperStyler, czy Magdaleny Linke-Koszek Her impact, których wykłady zrobiły wspaniałe wrażenie🤩.

Polecam udział w takich projektach wszystkim startującym w biznesie, nie tylko kobietom. Inspirujcie się i wierzcie w siebie, a wyjdzie Wam wszystko co chcecie osiągnąć – mówiła Michalina.

A teraz trochę zdjęć z gali rozdania nagród w Warszawie 😉, na której nasza Laureatka poznała niesamowitych ludzi i wszechstronne kobiety.

Lista Laureatek znajduje się na santander.pl/mocnewbiznesie. Partnerami programu „MOCne w Biznesie” są Her Impact oraz Forbes Woman.