Prezent na zakończenie lub rozpoczęcie Roku Szkolnego

Zbliża się jeden z najważniejszych i chyba 🙂 najradośniejszych dni w ciągu Roku Szkolnego: ZAKOŃCZENIE! Oczywiście, żeby nie było, nauka, szkoła i ogólnie edukacja jak wiecie są dla nas szczególnie ważne. Jednakże, któż z nas nie pamięta tej radości z nadchodzących wakacji? Ale gdzie tu miejsce na prezent?

No właśnie, ale zanim udamy się na upragniony i zasłużony odpoczynek chcielibyśmy podziękować tym, którzy przez ten rok ciężko z nami pracowali. Nauczyciele – Uczniom, Uczniowie – Nauczycielom, Rodzice – Uczniom, Uczniowie – Rodzicom…. itd. W procesie edukacyjnym bierze udział wiele osób. Grono pedagogiczne, psycholodzy, administracja szkoły, biblioteki, pracownicy techniczni, porządkowi i wiele innych. Każdy pragnie komuś za coś podziękować. Za wysiłek, zaangażowanie, opiekę, naukę, inspirację, motywację… można by wymieniać i wymieniać.

Jak wobec tego podziękować w wyjątkowy sposób?

Prezent na zakończenie – nasze pomysły

Słowa wdzięczności wypowiedziane w kierunku osoby, do której je kierujemy są bezcenne. Chcielibyśmy jednak zazwyczaj wręczyć coś tej ważnej osobie, kwiaty, kartkę, jakiś drobiazg, coś co spowoduje, że będzie jej miło, że będzie pamiętała, że poczuje się doceniona. Taka rzecz nie musi być kosztowna, ale warto, aby była pomysłowa i wyjątkowa. To sprawi, że obdarowana osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo.

W naszej ofercie Akcesoriów właśnie to mamy na celu. Zaproponować Wam przedmioty, drobiazgi, czy gadżety o tematyce naukowej, które mogą posłużyć np. jako ciekawy prezent na zakończenie, podarunek.

Przygotowaliśmy dla Was:

Zapraszamy do naszego sklepu! Na pewno znajdziecie w nim coś dla siebie!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *