DOSTAWA I PlATNOsCI

Dostawy i płatości

 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  a) przy odbiorze – za pobraniem lub przy odbiorze osobistym w Sklepie;
  b) z góry kartą płatniczą (Visa,MasterCard);
  c) z góry przelewem elektronicznym lub kartą za pośrednictwem Integratora Płatności WP Pay dla firm w ramach bankowości elektronicznej Blue Media.
 2. W przypadku wyboru przez Klienta:
  a) płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki;
  b) płatności gotówką przy odbiorze osobistym przesyłki, Klient obowiązany jest dokonać płatności przy odbiorze przesyłki w terminie 5 dni od dnia otrzymania informacji o gotowości przesyłki do odbioru.
 3. Jeżeli Klient wybrał sposób dostawy inny niż odbiór osobisty, Produkt zostanie wysłany przez Sprzedawcę w terminie wskazanym w jego opisie (z zastrzeżeniem ustępu 5 niniejszego paragrafu), w sposób wybrany przez Klienta podczas składania Zamówienia.
 4. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin.

W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach dostawy, Klient ma możliwość żądania dostarczenia Produktów częściami lub też dostarczenia wszystkich Produktów po skompletowaniu całego zamówienia.

 1. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  a) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy;
  b) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży;
  c) w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie wskazanym w opisie Produktu. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości na podany w trakcie składania Zamówienia kontakt do Klienta (e-mail).
 2. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin.
 3. Dostawa Produktu odbywa się wyłącznie na terenie Polski.
 4. Dostawa Produktu odbywa się na terenie Unii Europejskiej.
 5. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu internetowego w zakładce „Koszty dostawy” w Tabeli 1 oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 6. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 7. Metody i koszty dostawy na terenie Polski są ujęte w Tabeli 1 dostępnej na stronie Sklepu.

Koszt dostawy obejmuje przygotowanie i dostarczenie do klienta produktów zakupionych w Sklepie scienceboards.pl. Obecnie nie prowadzimy sprzedaży poza granice Polski.

Tabela.1 Koszty dostawy na terenie Polski.

Sposób dostawy Zamówienie do 249,99 Zamówienie od 250,00
Płatność on-line Płatność przy odbiorze Płatność on-line Płatność przy odbiorze
Przesyłka kurierska InPost 16 zł 16 zł 0 zł 0 zł
Paczkomaty 24/7 15 zł 15 zł 0 zł 0 zł
Poczta polska 25 zł 25 zł 0 zł 0 zł
Odbiór osobisty 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł

Koszt dostawy obejmuje przygotowanie i dostarczenie do klienta produktów zakupionych w Sklepie scienceboards.pl. Obecnie nie prowadzimy sprzedaży poza granice Polski.