• Targi

Targi HOBBY 2023

W miniony weekend odbyła się jedna z najciekawszych w tym…

W miniony weekend odbyła się jedna z najciekawszych w tym roku imprez w Poznaniu! Była to nie lada gratka dla fanów modelarstwa, gier, komiksów, książek, kolekcjonerstwa i innych wspaniałych Hobby!
To już 20 edycja tego wydarzenia.

Misją Targów HOBBY jest edukacja, poprzez prezentację różnych pasji w atrakcyjny sposób, ale również zachęcenie do aktywności i spędzania czasu wolnego w trybie offline – bez urządzeń mobilnych jak smartfon, konsola czy ekran komputera. Przekrój tematyczny wydarzenia jest nieograniczony i stale się poszerza. Na ekspozycji znajdują się strefy tematyczne poświęcone poszczególnym pasjom (np. Strefa Modelarstwa, Strefa z klocków LEGO, Strefa Samochodów Zdalnie Sterowanych) i wiele innych atrakcji. A co najlepsze – każda strefa oferuje szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W tym roku na Targach oczywiście nie zabrakło Science Boards z wieloma atrakcjami! Mieliście okazję zgrać w Chemicznego Detektywa, Cykle Życia a także ułożyć bransoletkę DNA oraz poznać prototypy nowych gier! Było świetnie, a stoły gamingowe były cały czas zapełnione!